سپیدافزار

sepidafzar


           لیبل چسبان

 این شرکت تجربه کافی در زمینه ساخت دستگاههای لیبل چسبان جهت لیبل های پشت چسب دار را در سه گروه زیر دارا می باشد.
 تمامی دستگاهها به صورت تمام استیل جهت کارخانجات غذایی و بهداشتی و به صورت آهنی با رنگ الکترو استاتیک قابل ساخت میباشد.

               توضیحات بیشتر 


              نوارنقاله

 شرایط موجود در صنایع امروز به ویژه در کشور ما، لزوم تحول در جهت افزایش تولید و اتوماتیزاسیون را اجتناب ناپذیر ساخته است.
 گذر از وضعیت سنتی به ساختار مدرن و پیچیده در صنایع، کاهش تعداد کارگران، برقراری خطوط   مونتاژ و در یک کلام نیاز به افزایش سوددهی در اقتصاد صنعتی سبب تغییر در روشهای کار شده است. یکی از مهمترین پارامترها برای افزایش محصولات تولیدی و توجیه بهتر اقتصادی، بهبود و  توسعه روشهای حمل و نقل می باشد. در این میان نقاله های مکانیکی به عنوان یکی از سیستمهای اصلی حمل و نقل مواد، توسعه چشمگیری یافته اند و نقش مهمی را در جابجایی پیوسته و منظم ایفا می کنند.

                                      توضیحات بیشتر

          قوطی برگردان

طی سالیان مرسوم بوده جهت برگردان قوطی ها به منظور شستشو، معمولاً قوطی های خالی را پس از صرف هزینه های زیاد و ساخت نیم طبقه به بالای آن منتقل کرده و طی مسیر 2 تا 3 متر در سراشیبی به وسیله چند عدد میلگرد نسبت به چرخاندن بطری یا قوطی اقدام می گردید.
ولیکن با افتخار اعلام می دارد این شرکت آمادگی آن را دارد در کلیه خطوط افقی با فضایی بین 25 تا 50 سانتیمتر از خط نقاله اقدام به چرخش 180 درجه بطری یا قوطی در حال حرکت نماید.
در این روش هیچگونه محدودیتی از نظر شکل و اندازه محصول تولیدی وجود ندارد.

توضیحات بیشتر

            دستگاه توزین

 دستگاه توزین برای اندازه گیری وزن محصول مورد استفاده قرار می گیرد. بسته بندی محصول اکثرا توسط کارگر انجام میشود اگر به هر دلیلی کارگر در کارتن بسته بندی تعداد محصول را اشتباه کرده باشد به جز وزن کردن بسته راه دیگری وجود ندارد بنا براین این دستگاه قابلیت تشخیص و جدا سازی این بسته بندی را از خط تولید میباشد و بنا به سرعت و وزن خط تولید طراحی و ساخته میشود.

توضیحات بیشتر

      پالتایزر (palletizer)

این دستگاهها برای چیدن محصول بسته بندی مورد استفاده قرار می گیرد. در اکثر کارخانجات محصولات روی پالت چیده شده و انبار میگردد این کار به جهت وزن بسته بندی برای کارگر کار طاقت فرسا میباشد . بنابراین این دستگاه قابلیت چیدن عمودی بسته بندی را دارا میباشد وبه نسبت نوع تولید طراحی و ساخته میگردد.

توضیحات بیشتر

           سایر دستگاه هاسپیدافزار علاوه بر دستگاه های متفاوتی که تولید می کند دستگاه های دیگری برای مصارف خاص طراحی می کند که به سلیقه ی مشتری می تواند کار های مختلفی را انجام دهد.

توضیحات بیشتر