سپیدافزار

sepidafzar

نوارنقاله

شرایط موجود در صنایع امروز به ویژه در کشور ما، لزوم تحول در جهت افزایش تولید و اتوماتیزاسیون را اجتناب ناپذیر ساخته است.
گذر از وضعیت سنتی به ساختار مدرن و پیچیده در صنایع، کاهش تعداد کارگران، برقراری خطوط مونتاژ و در یک کلام نیاز به افزایش سوددهی در اقتصاد صنعتی سبب تغییر در روشهای کار شده است. یکی از مهمترین پارامترها برای افزایش محصولات تولیدی و توجیه بهتر اقتصادی، بهبود و توسعه روشهای حمل و نقل می باشد. در این میان نقاله های مکانیکی به عنوان یکی از سیستمهای اصلی حمل و نقل مواد، توسعه چشمگیری یافته اند و نقش مهمی را در جابجایی پیوسته و منظم ایفا می کنند.

         نقاله های تسمه ای

با توجه به قابلیتهای ویژه ای که تسمه های به کار رفته در این نوع از نقاله ها دارا می باشند، نظیر بهداشتی بودن، مقاومت در برابر روغن، اسید، باز و اکسیداسیون های قوی، تنوع در دمای محیط کار، ضد الکتریسیته ساکن بودن و برخی خصوصیات دیگر، در صنایع گوناگون نظیر غذایی، دارویی و بسته بندی، کاربردهای زیادی را دارا می باشند.

 توضیحات بیشتر

         نقاله های زنجیری


نقاله های زنجیری اصولاً به سه دسته تقسیم می شوند: 1- نقاله های اسلت 2- نقاله با زنجیرهای مسطح 3- نقاله با زنجیرهای مودولار هر کدام از زنجیرها و نوع نقاله ها به نسبت نوع محصول متغییر میباشد و طبق نیاز طراحی و ساخته میشود.

 توضیحات بیشتر

         نقاله های رولیکیاین نوع دستگاهها در دو نوع موتور دار و بدون موتور ساخته میشود .
جهت حمل محصولات کارتن و محصولاتی سنگین روی پالت میباشد.


 توضیحات بیشتر

      نقاله های بارگیری
این دستگاهها جهت بارگیری ماشین جهت سهولت کار در دو صورت حمل فله و بسته بندی شده میباشد.


 توضیحات بیشتر 

نقاله های آسانسوری (بالا بر)


جهت حمل محصولات به ارتفاع و به صورت پیوسته یا تکی و همچنین معکوس میباشد.


 توضیحات بیشتر

             نقاله های چرخشی


این نوع نوارنقاله ها با چرخش های 90 درجه ای یا 180 درجه خود میتواند در مصارف خاص مورد استفاده قرار بگبرد و در آن می توان از انواع زنجیر استیل و LF استفاده کرد.


 توضیحات بیشتر

          نقاله های توری


این نقاله ها بیشتر جهت حمل در محیط هایی به کار می روند که دمای آن بیش از 150 و کمتر از 400 درجه باشند. برای موارد استفاده در صنایع غذایی، توری های استیل و مودولار مشبک در غیر این صورت، تسمه های توری تفلونی و آهن پیشنهاد می گردد.

 توضیحات بیشتر